Strona internetowa dla branży beauty
Strona internetowa dla branży beauty

Strona internetowa,

która sama zdobywa klientów dla Twojego salonu!
Zbuduj silną markę w branży beauty i wyprzedź konkurencyjne lokale.
Patryk Kowalczyk Creative Agency
Agencja kreatywna dla sektora beauty
New Project - 2022-09-26T164255.227 (1)
Patryk Kowalczyk Creative Agency

Agencja kreatywna,

dla sektora beauty

Jesteśmy grupą zapalonych wielbicieli potężnego narzędzia, jakim jest internet. Każdy z nas dokłada tu swoją cegiełkę i jest ekspertem w nieco innej dziedzinie. Razem pomogliśmy już wielu biznesom z branży beauty w budowaniu ekstremalnie silnych marek i zwiększeniu ich przychodów.

01

Doświadczenie

Doskonale znamy branżę beauty i wiemy, co musi się znaleźć na stronie salonu lub kliniki beauty, aby była skuteczna.

02

Efekty
Twoje efekty są dla nas najważniesze, dlatego strony internetowe tworzymy tak, aby zdobywały jak najwięcej klientów dla Twojego biznesu.
Wyprzedź konkurencyjne lokale.

Zbuduj silną markę

w branży beauty.

Każde wejście na stronę Twojego salonu to nowa szansa na sprzedaż oferowanych zabiegów i usług. Wykorzystaj ją maksymalnie! Stworzymy dla Ciebie wygodną w obsłudze, przejrzystą i elegancką stronę internetową, która sama będzie nieustannie zdobywać klientów.
Musisz to wiedzieć:
Jesteśmy ekspertami od komplek-sowego budowania biznesów w branży beauty.

Możesz nam zaufać.

Jesteśmy ekspertami od kompleksowego budowania biznesów w branży beauty. Już od dziesięciu lat wspieramy kobiety prowadzące firmy z tego sektora w Polsce oraz Wielkiej Brytanii.
Współpracowaliśmy z renomowanymi salonami oraz klinikami w Wielkiej Brytanii. Dzięki naszym usługom stały się ważnymi graczami na rynkach lokalnych i nie tylko.

Oferta przeznaczona dla całego sektora beauty.

01

Salony
kosmetyczne

03

Salony
fryzjerskie

05

Marki z produktami kosmetycznymi

02

Kliniki medycyny
estetycznej

04

Salony manicure,
studia wizażu

06

Szkoleniowcy z
branży beauty
Możesz o tym nie wiedzieć, ale…

Własna strona internetowa to dziś podstawa branży beauty!

Obecnie strona internetowa to najważ-niejsze narzędzie sprzedaży, które może dostarczać Ci dziesiątki nowych klientek każdego miesiąca.
Patryk Kowalczyk Creative Agency

01

Najlepszy sposób na prezentację oferty
Firmowa strona internetowa to podstawa prowadzenia biznesu, szczególnie w sektorze usługowym. Dzięki niej masz pełną kontrolę nad tym, jak zaprezentujesz swoje usługi potencjalnym klientom.

02

Przyciągnięcie nowych klientów
Konkurencyjne salony również nie mają swojej strony? Tym bardziej powinnaś zainwestować we własną! Potencjalni klienci, wpisując w Google nazwę usługi i miasto, od razu trafią właśnie na Twój lokal.

03

Ułatwiony proces zapisów
Zamiast pisać na Facebooku czy dzwonić, klienci mogą zapisać się na usługi bezpośrednio na stronie. To ogromna wygoda, a także znaczne uproszczenie całej sprzedaży i większa kontrola nad kalendarzem.

04

Konieczność przy reklamie internetowej
Trudno o skuteczną reklamę na Facebooku, Instagramie czy Google Ads bez strony internetowej. Własna witryna otwiera Ci nowe możliwości reklamowe i sposoby dotarcia do kolejnych odbiorców.

05

Budowa profesjonalnego wizerunku
Wygląd strony, jej kolorystyka, a nawet słowa, których używasz w tekstach, kształtują Twój profesjonalny wizerunek w internecie. A to dziś podstawa budowania zaufanego grona lojalnych klientów.

06

Wsparcie dalszego rozwoju
Stronę internetową salonu w przyszłości możesz rozbudować o kolejne narzędzia rozwoju biznesu, takie jak blog ekspercki, własny sklep z produktami czy platformę do prowadzenia szkoleń online.
Pewnie zastanawiasz się…

Jakie są nasze strony internetowe?

Proste w obsłudze
WordPress to najwygodniejszy system zarządzania stroną internetową. Sama możesz dodawać i zmieniać treści za pomocą kilku kliknięć. Nie masz na to czasu? Zleć całą obsługę nam.
Dopasowane do Twojej marki
Odpowiednia kolorystyka, dobór czcionek i zdjęć, wygląd przycisków, rozmieszczenie zakładek na stronie – wszystko będzie pasować do charakteru Twojego salonu.
Zapełnione wartościową treścią
Nasi copywriterzy zaplanują, jak połączyć wygląd strony ze skutecznymi tekstami opisującymi ofertę salonu, filozofię marki, zespół pracowników oraz Twoją historie.
Przyjazne dla wyszukiwarek
Przyjazna strona ma większe szanse, by znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania Google. Dla Ciebie to oznacza klientów zdobytych bez wydawania nawet złotówki na reklamę.
Estetyczne i intuicyjne dla klientów
Korzystanie ze strony Twojego salonu będzie dla klientów wygodne, przyjemne oraz intuicyjne. W prosty sposób sprawdzą Twój kalendarz i zapiszą się na wybraną usługę.
Dostosowane do dalszej reklamy
Zintegrujemy Twoją stronę z narzędziami do marketingu i analityki. Tak, aby można było maksymalnie wykorzystać potencjał, jaki dają reklamy. Pomożemy Ci w ich ustawieniu.

Jak wygląda współpraca?

Zobacz, jak krok po kroku wygląda proces współpracy – od pierwszych rozmów, aż po dostarczenie strony internetowej Twojego salonu.
Krok 1
Estetyczne i intuicyjne dla klientów
Korzystanie ze strony Twojego salonu będzie dla klientów wygodne, przyjemne oraz intuicyjne. W prosty sposób sprawdzą Twój kalendarz i zapiszą się na wybraną usługę.
Krok 2
Opracowanie treści na stronę
Pracę rozpoczynamy od napisania tekstów na stronę. Otrzymasz od nas listę pytań dotyczących Twojego salonu oraz oczekiwań wobec strony internetowej. Następnie ubierzemy to w dopasowany, sprzedażowy przekaz.
Strona internetowa w branży beauty
Poznaj nasz sprawdzony proces

Jak wygląda współpraca?

Krok 3

Praca nad Twoją stroną
Kiedy zaakceptujesz strukturę strony Twojego salonu oraz zaproponowane teksty, pora na najważniejszy etap – pracę nad Twoją stroną firmową, platformą szkoleniową lub sklepem internetowym.
.
Już prawie koniec
Teraz czas na najważniejsze

Krok 4

Dostarczenie i akceptacja
Otrzymasz od nas link do gotowej strony. Na Twoje życzenie wprowadzimy dodatkowe zmiany. Po zaakceptowaniu ostatecznej wersji możesz zakończyć współpracę lub zamówić nasze stałe wsparcie.
Sprawdź

Co mówią o nas

nasze klientki

Kochamy branżę beauty!

Od wielu lat współpracujemy z renomowanymi salonami i klinikami beauty z UK.

Obejrzyj kilka rekomendacji od naszych klientek. 

Budowa strony internetowej dla kliniki beauty to nie lada wyzwanie. Patryk jest osobą, która słucha nie po to, aby odpowiedzieć, ale po to żeby zrozumieć. Zdecydowanie polecam.
Monika Pietrzak,
właścicielka MONA Beauty Clinic w Reading w UK

Polecam!

Pełen profesjonalizm, super komunikacja i zdolności Patryka przeszły moje najśmielsze oczekiwania.
Ela Sutton,
właścicielka Ela’s Beauty Clinic w Orby w UK
Nie ma nigdzie lepszego!
Jestem zachwycona współpracą.
Polecam serdecznie.
Małgosia Szyszka,
właścicielka Natcare Beauty Cosmetology Centre w Maidenhead w UK oraz oficjalny dystrybutor kosmetyków marki Arkana w UK
Bardzo polecam współpracę z Patrykiem i jego firmą w zakresie tworzenia strony internetowej salonu beauty.
Agata Sawczuk,
właścicielka kliniki A.S. Adcanced Skin Care w Rugby w UK

Tak to robimy.

Poznaj case studies z historiami naszych klientek.
Na przykładach innych salonów zobaczysz, jak przebiega taka współpraca oraz jakie efekty jesteśmy w stanie dla Ciebie osiągnąć.
Klinika beauty w Orby w Wielkiej Brytanii

Ela’s Beauty Clinic

Długofalowa współpraca z kliniką beauty mieszczącą się w Orby w Wielkiej Brytanii. Projekt rozpoczęliśmy od stworzenia profesjonalnej firmowej strony internetowej. Stały przed nami dwa główne wyzwania – strona musiała zarówno podkreślać luksusowy wizerunek kliniki, jak i pozyskiwać dla niej nowych klientów.
Aby osiągnąć te cele, zaprojektowaliśmy dopasowaną szatę graficzną i przygotowaliśmy sprzedażowe treści na stronę w języku angielskim. Szczególny nacisk położyliśmy na opisy zabiegów. Zależało nam na tym, by dostarczały klientom wystarczających informacji o ofercie kliniki i kierowały ich do bezpośredniego zapisu na zabiegi.
Zobacz online
elasclinic.co.uk
Współpraca obejmowała nie tylko stworzenie strony, ale też prowadzenie mediów społecznościowych, obsługę reklam oraz zaprojektowanie strategii biznesowej. Dzięki naszemu kompleksowemu wsparciu koszt inwestycji w budowę kliniki (włącznie z wybudowaniem budynku) zwrócił się klientowi w ciągu zaledwie roku.
Klinika beauty w Sheffield w Wielkiej Brytanii

SensualSpa
Institute of Beauty

Współpraca obejmująca budowę strony internetowej oraz sklepu online Instytutu Urody SensualSpa w Sheffield w Wielkiej Brytanii. Od A do Z zaprojektowaliśmy także szatę graficzną strony oraz przygotowaliśmy odpowiednie treści w języku polskim i angielskim.
Klientce zależało na tym, by projekt oddawał prestiżowy i kameralny charakter kliniki. Ten cel udało się nam osiągnąć z nawiązką – strona nie tylko służy celom wizerunkowym, ale też zachęca nowych klientów do skorzystania z usług. Dodatkowo zbudowaliśmy wygodny w obsłudze, nowoczesny sklep internetowy, .
Zobacz online
www.sensualspa.uk
który służy sprzedaży produktów do pielęgnacji pozabiegowej. Klientka była tak zadowolona ze współpracy z agencją i naszymi partnerami, że po czasie wróciła do nas z kolejnym projektem. Wspólnie pomogliśmy jej rozwinąć centrum szkoleniowe SesualSpa Beauty Trainings, dla którego również mieliśmy przyjemność tworzyć stronę, sklep oraz platformę do kursów online.
Klinika beauty w Reading w Wielkiej Brytanii

MONA Beauty
Clinic

Strona internetowa kliniki beauty w Reading w Wielkiej Brytanii. Przygotowany przez nas szablon strony współgra z identyfikacją wizualną marki oraz eleganckim charakterem miejsca. Zadbaliśmy o to, by zarówno kolory, jak i czcionki, od razu kojarzyły się klientom kliniki właśnie z tym miejscem.
Duży nacisk położyliśmy również na przygotowanie treści na stronę. Teksty miały jednocześnie zachęcać do skorzystania z usług kliniki oraz podkreślać to, co ją wyróżnia na tle sporej lokalnej konkurencji. Efektem naszej współpracy było zwiększenie liczby klientów.
Zobacz online
monabeautyclinic.co.uk
Strona nie tylko dostarcza im wszystkich niezbędnych informacji o ofercie, ale też umożliwia zapisanie się na wybrane zabiegi za pomocą kilku kliknięć.
Sklep oficjalnego dystrybutora marki Arkana w Wielkiej Brytanii

Arkana UK

Sklep internetowy oficjalnego brytyjskiego dystrybutora kosmetyków profesjonalnych marki Arkana. Poprzednia wersja strony była mało nowoczesna, nieintuicyjna w obsłudze i nie przynosiła klientowi zadowalających efektów. Aby zwiększyć sprzedaż w sklepie, podjęliśmy decyzję o całkowitym redesignie strony.
Odświeżyliśmy jej wygląd, zadbaliśmy o większą wygodę użytkowania i dostarczyliśmy zupełnie nowe treści oraz sprzedażowe opisy produktów pisane językiem korzyści.
Zobacz online
www.arkanauk.com
Teraz sklep wpisuje się w oczekiwania współczesnego klienta i niemal sam „zachęca” do robienia w nim zakupów.
Mamy proste i przyjazne

Pakiety cenowe

Określ, czego potrzebujesz i wybierz odpowiedni pakiet dla siebie.
Wyprzedź konkurencyjne lokale.

Pakiet
MINI

Idealny dla małych salonów, które nie mają dużo zabiegów w swojej ofercie.
9 900 Płatność na raty już od 241,28 zł miesięcznie.
  • Maksymalnie 15 zabiegów w ofercie salonu

Pakiet
STANDARD

Nasz najczęściej wybierany pakiet dla salonów, które mają do 30 zabiegów w swojej ofercie.
13 900 Płatność na raty już od 338,77 zł miesięcznie.
  • Maksymalnie 30 zabiegów w ofercie salonu
Najczęściej
wybierany

Pakiet
VIP

Idealny dla salonów, które mają dużo zabiegów w swojej ofercie.
19 900 Płatność na raty już od 485 zł miesięcznie.
  • Maksymalnie 50 zabiegów w ofercie salonu

01

Masz więcej zabiegów w ofercie?
Dla nas to nie problem! Przygotujemy dla Ciebie dedy-kowaną ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb.

02

Chcesz dotrzeć do nowych klientów?
Reklama internetowa to najskuteczniejsza opcja. Jeśli po przygotowaniu strony interne-towej zdecydujesz się zlecić nam również działania reklamowe, przez pierwsze 3 miesiące za działania reklamowe zapłacisz 20% mniej.

03

Skorzystaj z promocji na usługi dodatkowe!
Przy zakupie strony internetowej otrzymasz 10% rabatu na projekt identyfikacji wizualnej.

04

Chcesz zapłacić na raty?
To możliwe! Za pakiety  STANDARD i VIP masz możliwość zapłacenia w ratach. Płatności dzielimy wówczas na 3- lub 4-miesięczne raty. Ceny pozostają bez zmian.
Poznaj nasze

Usługi dodatkowe

Jesteśmy ekspertami od kompleksowego budowania biznesów w branży beauty.
Budowa marki od zera
Profesjonalna pomoc w opracowaniu strategii biznesowej dla salonów i marek działających w branży beauty.
Projekty graficzne
Projekty identyfikacji wizualnej i logo, a także wizytówki, ulotki, vouchery wraz z wydrukiem i dostawą kurierem.
Poznaj nasze

Usługi dodatkowe

Jesteśmy ekspertami od kompleksowego budowania biznesów w branży beauty.
Reklama internetowa
Skuteczne reklamy i dedykowane kampanie reklamowe w mediach społecznościowych oraz ekosystemie Google.
Prowadzenie social mediów
Prowadzenie Facebooka, Instagrama i YouTube dla salonów lub marek z produktami beauty.
Realizacje foto i video
Klimatyczne i profesjonalne zdjęcia lub filmy promujące Twój salon, produkty, bądź markę osobistą.
Jesteś zainteresowana współpracą?

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 517 177 737

Napisz do nas

info@patrykkowalczyk.pl

Dziękujemy.

Czekamy na Twój krok.