WYJĄTKOWA OFERTA WAŻNA TYLKO PRZEZ:
minut
sekund

Chcesz mieć stronę, która stale dla Ciebie zarabia, ale nie wiesz, jak o to zadbać?

Poznaj książkę, którą każdy przedsiębiorca powinien przeczytać!

Dowiedz się wszystkiego, co musisz wiedzieć, zanim zlecisz lub samodzielnie zaczniesz tworzyć stronę internetową dla swojej firmy.

Wielu przedsiębiorców ma z tym problem...

Twoja strona internetowa nie przynosi Ci klientów, a Ty czujesz, że Twoje wysiłki idą na marne? To jest frustrujące i kosztowne.

Codziennie, kiedy patrzysz na swoją nieskuteczną stronę WWW, jesteś świadkiem marnowania czasu i pieniędzy. Upłynęło już wiele czasu od momentu, kiedy ją stworzyłeś, a mimo to nie widzisz wymiernych efektów. Twoje marzenia o rozwoju firmy online wydają się oddalać coraz bardziej, a to boli… i kosztuje!

Przecież nie dlatego założyłeś swoją firmę, aby cierpieć z powodu nieskutecznej strony internetowej, prawda? Twoja strona powinna być Twoją tajną bronią, narzędziem, które przyciąga klientów, generuje dochód i buduje markę. Ale teraz wiesz, że coś jest nie tak.

Wielu przedsiębiorców znajduje się w dokładnie takiej samej sytuacji, w której jesteś teraz.

To nie jest Twój osobisty problem, to problem wielu.

Ale oto dobra wiadomość: jest rozwiązanie.

Moja książka „Strona internetowa, która będzie dla Ciebie stale zarabiać” jest przepustką do rozwiązania tych problemów.

Odkryj, jakie błędy popełniasz, jakie przekonania Cię ograniczają i jak wreszcie stworzyć stronę, która nie tylko przyciąga klientów, ale też przekształca Twoją firmę w potęgę online.

Nie bądź dłużej więźniem frustracji i nieefektywności swojej strony internetowej.

Pozwól mi pomóc Ci odzyskać kontrolę nad swoim biznesem online i zacznij czerpać zyski, na które zasługujesz. 

Dla kogo jest ta książka?

Dla kogo NIE jest ta książka?

Czego dowiesz się z tej książki?

Ta książka powstała z myślą o wszystkich przedsiębiorcach, niezależnie od branży w jakiej działają. Napisana jest prostym językiem, abyś nie musiał się zastanawiać, co oznaczają techniczne sformułowania.

Z książki dowiesz się:

O autorze

Cześć! Nazywam się Patryk Kowalczyk i wspólnie z zespołem od ponad dekady pomagam tworzyć wyjątkowe miejsca w sieci.

Wspieramy przedsiębiorców, tworząc dla nich strony internetowe, które pomagają im zdobywać klientów i rozwijać ich biznesy. Moja praca jest także moją pasją, dlatego czuję ogromną satysfakcję, gdy tworzone przeze mnie rozwiązania przynoszą konkretne efekty: pomagają pozyskać klientów i generują określone zyski.

Kup teraz i zacznij zarabiać dzięki stronie www

Oferta wygasa za:
minut
sekund

49 zł
7 zł

© Patryk Kowalczyk Creative Agency