AGENCJA KREATYWNA DLA SEKTORA BEAUTY

Twoja silna marka w branży beauty

  • Dedykowana strategia biznesowa dla salonu kosmetycznego lub medycyny estetycznej.
  • Nowoczesna strona internetowa, która przyciąga klientów i ułatwia zapisy.
  • Kreatywne treści sprzedażowe do newsletterów, ulotek, ofert i na stronę internetową.
  • Pełna identyfikacja wizualna: nowe logo salonu, wybór kolorów, materiały drukowane.
  • Reklama w Google, na Facebooku i Instagramie oraz prowadzenie profili social media.
  • Wideo branding, czyli estetyczne filmy promujące Twój salon, usługi i produkty.

Prowadzisz salon kosmetyczny lub fryzjerski, klinikę medycyny estetycznej, a może masz własną markę z kosmetykami?

Aby biznes na Ciebie zarabiał, potrzebujesz biznesowej strategii, przyciągającej identyfikacji wizualnej, nowoczesnej strony internetowej, precyzyjnych reklam oraz planu sprzedażowego na kolejne miesiące.

Jesteśmy agencją kreatywną z 10-letnim doświadczeniem w branży beauty.

Po roku współpracy nasi klienci zwiększają obroty nawet do 800%, otwierają kolejne lokale i sprzedają własne produkty.

Dołącz do nich!

Zaufali nam

Wiesz, co jest najczęstszym błędem, jaki popełniają właściciele i właścicielki salonów?

Mają… pasję do pracy.

Zamiast prowadzić biznes, nadal są kosmetologami, fryzjerami czy lingerystami.

Nie skupiają się na strategii, celach sprzedażowych, skutecznej reklamie czy budowaniu wizerunku.

A to zabija ich szansę na zarabianie i ciągłe rozwijanie biznesu.


My zajmujemy się tym za nich – by dalej mogli czerpać przyjemność z pracy.

Jesteśmy ekspertami od kompleksowej budowy biznesów w branży beauty: strategii, komunikacji, reklamy i sprzedaży.

Od dziesięciu lat wspieramy przedsiębiorców z tego sektora na rynku polskim i brytyjskim.

Niewielkie salony czy kliniki zmieniamy w ważnych graczy w branży.

Komu pomagamy?

Zamów bezpłatną konsultację, jeśli Twoim biznesem jest:

Salon kosmetyczny

Pomożemy Ci prowadzić salon tak, by nawet podczas kryzysu w branży cały czas generować zyski.

Klinika medycyny estetycznej

Popularność zabiegów medycyny estetycznej stale rośnie. Obsługuj znacznie więcej klientów i zwiększaj obroty kliniki.

Salon fryzjerski

Na usługi fryzjerskie zawsze będą chętni – sprawimy, że przyjdą do Ciebie, a nie do konkurencji.

Marka kosmetyczna

Sprzedajesz własne produkty kosmetyczne? Mamy doświadczenie w e-commerce dla branży beauty.

Szkolenia beauty

Szkolisz stacjonarnie i chcesz wystartować ze szkoleniami online? Pomożemy Ci przejść przez ten proces.

Inny biznes w branży beauty

Prowadzisz barbershop, studio tatuażu, przedłużania włosów, stylizacji paznokci, SPA, salon masażu? Zgłoś się do nas!

Jak możemy Ci pomóc?

Budujemy silne marki w branży beauty

Od polityki cenowej, przez stronę internetową, aż po dedykowane kampanie reklamowe – tworzymy wyróżniające się marki w branży beauty od A do Z. Nasi klienci zwiększają obroty salonów od 100 do nawet 800% w ciągu roku!

Zobacz, jak wygląda ten proces:

1

Strategia biznesowa

Bez strategii żaden biznes nie odniesie sukcesu – a w branży beauty konkurencja cały czas rośnie. Pomagamy identyfikować klientów, wybierać model biznesowy, dobierać zespół, tworzyć ofertę, wyliczać ceny zabiegów, a także planować długoterminową sprzedaż. Pełna strategia dla rozpoznawalnej marki.

2

Identyfikacja wizualna

Żeby zwrócić uwagę klientów, trzeba się wyróżnić. Budujemy kompleksowy system identyfikacji wizualnej, która przyciągnie odpowiednich klientów i zbuduje wizerunek Twojej marki beauty: od brandowych barw, przez logo z księgą znaków, aż po szyld, wizytówki czy kolorystykę wnętrza salonu.

3

Sprzedaż przez internet

Planujemy dedykowaną strategię sprzedaży przez internet, a następnie ją wdrażamy. Zbudujemy dla Ciebie nowoczesną, przyjazną klientom stronę internetową, platformę szkoleniową lub sklep internetowy, a następnie zapełnimy je dopasowaną treścią, która stanie się Twoim dodatkowym sprzedawcą.

4

Relacje z klientami

Jak Cię widzą, tak Cię odbierają. Komunikacja z klientami na Facebooku czy Instagramie to podstawa w branży beauty. Budujemy strategię social media i zajmujemy się obsługą profili firmowych. Tworzymy też wideo branding, czyli filmy wizerunkowe, które zwiększają liczbę zapytań o kilkadziesiąt procent.

5

Płatna reklama

Bezpłatne działania nie wystarczą, jeśli chcesz rozwijać salon i zarabiać duże pieniądze. Każdy w tej branży inwestuje w reklamę w internecie. Nie każdy jednak wie, jak tworzyć precyzyjne, skuteczne kampanie. Pomagamy w strategii reklamowej i zajmujemy się reklamą w ekosystemie Google i social media.

6

Rozwój marki

Wspieramy firmy na każdym etapie, nie tylko na początku drogi po lepszą sprzedaż. Oferujemy stałe wsparcie w dalszym rozwoju: systematyczne konsultacje biznesowe, długofalowe prowadzenie social media i kampanie reklamowe, a także opiekę nad stroną internetową lub sklepem online.

Czego potrzebuje Twój salon lub klinika?

Zamów pełen pakiet lub skorzystaj z tych usług, których akurat potrzebujesz:

Budowa marki beauty od A do Z

Jeśli dopiero startujesz lub planujesz rebranding salonu, oferujemy kompleksowe budowanie marki. Klienci, którzy korzystają z pełnej oferty naszej agencji, zwiększają obroty salonów nawet o kilkaset procent w ciągu roku. Umów się na bezpłatną konsultację wstępną!

Konsultacje strategiczno-biznesowe

Jednorazowe lub stałe konsultacje z trenerką i mentorką biznesową Anną Ewą Suską. Ma 20-letnie doświadczenie we współpracy z właścicielami salonów kosmetycznych i fryzjerskich oraz klinik medycyny estetycznej. Już w godzinę jest w stanie wskazać, jakie błędy popełniasz.

Naming

Jeśli dopiero zaczynasz, wymyślimy dla Twojej marki chwytliwą nazwę – zgodną z Twoimi upodobaniami, dopasowaną do branży i konkurencji oraz z wolną domeną dla strony internetowej. Pomagamy też w rebrandingu, czyli tworzeniu nowej nazwy dla już istniejącego salonu.

Projekty graficzne

Wyróżnisz się na tle salonów w Twojej okolicy. Tworzymy zarówno jednorazowe projekty (np. wizytówki i ulotki), jak i kompleksową identyfikację wizualną z logo. Nasi projektanci korzystają z psychologii kolorów, dzięki czemu Twoja marka przyciągnie konkretny typ klientów.

Strona internetowa

Nowoczesne strony internetowe i landing page tworzone zgodnie z aktualnymi trendami w designie dla branży beauty. Są przyjazne w nawigowaniu, szybkie i dostosowane do wymagań Google, a do tego zapełnione opisami Twojej oferty, zabiegów, produktów itp.

Copywriting

Teksty do ulotek, ofert lub stron internetowych w języku polskim i angielskim. Mamy doświadczenie w pisaniu sprzedażowych tekstów dla branży beauty. Znamy tajniki zabiegów kosmetycznych, działanie składników aktywnych w produktach oraz maszyny, z jakich korzystają salony.

videographer

Wideo branding

Oferujemy dedykowane filmy wizerunkowe dla salonów i reklamy wideo produktów beauty – od koncepcji, przez scenariusz, aż po nakręcenie materiałów i montaż. Tworzymy też krótkie filmy przeznaczone do mediów społecznościowych oraz kompleksowe strategie wideo marketingu.

Dlaczego my?

Co odróżnia nas od innych agencji?

Nie będziemy Ci mydlić oczu – nie jesteśmy jedyną agencją kreatywną, jaka istnieje.

Ale jesteśmy jedyną agencją kreatywną, która koncentruje się właśnie na branży beauty.

Zobacz, co jeszcze nas wyróżnia:

Spektakularne efekty

Decydujesz się na nasz pełen pakiet usług? Przygotuj się na spektakularny wystrzał sprzedaży. Nasze skoordynowane działania w ciągu roku przynoszą właścicielom salonów obroty wyższe o nawet kilkaset procent.

10 lat doświadczenia w branży beauty

Zwykła agencja przyniesie Ci zwykłe efekty. My dostarczamy znacznie więcej. Dlaczego? Bo od ponad 10 lat każdy z nas specjalizuje się w budowaniu marek z branży beauty. Znamy ją na wylot.

Zajmujemy się wszystkim

Ty śpisz spokojnie, my wszystko zrobimy za Ciebie. Zamawiasz stronę dla salonu? Zapełnimy ją treściami. Potrzebujesz logo? Stworzymy identyfikację wizualną. Szukasz speców od Instagrama? Zajmiemy się też reklamą.

Nie musisz się znać na biznesie

Wiemy, że kochasz swoją pracę. Z naszą pomocą możesz dalej koncentrować się na zawodzie kosmetologa lub fryzjera, a my przejmiemy biznesowo-strategiczną resztę.

Jeden cel – lepsza sprzedaż

Nasze skoordynowane działania mają pomóc Ci w jednym: w coraz lepszej sprzedaży. W końcu po to prowadzisz biznes. Sprawimy, że będziesz mniej pracować, a więcej zarabiać.

Wybierasz pełen pakiet usług?

Zobacz, kto będzie pracował na Twój sukces

Strateg biznesowy

Anna Ewa Suska – trenerka biznesu i specjalistka od tworzenia marki, w szczególności w sektorze beauty. Jest właścicielką firmy ExcellenceVale, lidera na rynku szkoleniowym w Wielkiej Brytanii. Od 20 lat zajmuję się wspieraniem przedsiębiorców z całego świata. W ciągu jednej konsultacji potrafi zwiększyć obroty firmy o 100%.

Programista

Patryk Kowalczyk – właściciel naszej agencji kreatywnej oraz programista z ponad 10-letnim doświadczeniem we współpracy z przedsiębiorcami z branży beauty. Jest w stanie nie tylko stworzyć dopasowaną stronę internetową, ale też doradzić i zaplanować całą sprzedaż za pomocą landing page lub squeeze page.

Specjalista od marketingu internetowego

W naszym zespole mamy kilku ekspertów, którzy zajmują się tworzeniem strategii marketingowych oraz prowadzeniem mediów społecznościowych: Facebooka, Instagrama i YouTube. Znają branżę beauty od podszewki, więc są w stanie stworzyć komunikację, która się wyróżnia i zdobywa dla Ciebie klientów.

Specjalista od kampanii reklamowych

Współpracujemy z certyfikowanym specjalistą od reklam w ekosystemie Google (reklamy w wyszukiwarkach, banery reklamowe na stronach internetowych czy reklamy na YouTube) oraz Paid Social (reklamy w social media: na Facebooku i Instagramie). Oferujemy stałe wsparcie oraz raporty pisane prostym językiem.

Copywriter

Twój salon otrzyma dedykowanego copywritera, który specjalizuje się w tworzeniu kreatywnych i sprzedażowych treści dla sektora beauty. Potrzebujesz tekstów również w języku angielskim? Tym również się zajmiemy! Przed publikacją wszystkie treści trafiają do korekty wykonanej przez native speakera.

Projektant graficzny

Przy projektach dla branży beauty nie wystarczą jedynie umiejętności graficzne czy talent. Tutaj potrzebne są wyczucie estetyki beauty, rozumienie psychologii kolorów oraz wiedza marketingowa. Nasi projektanci mają to wszystko – stworzą dla Ciebie identyfikację wizualną, logo i zaprojektują firmowe wizytówki.

Specjalista od wideo

Wideo branding i filmy reklamowe to dla sektora beauty to spore wyzwanie. Niezbędne są tu wyczucie estetyki oraz wiedza, jakie obrazy zachęcają klientki do odwiedzenia salonu. Mamy w zespole eksperta od wideo, który bardzo dobrze radzi sobie w świecie urody i wydobędzie z Twojej marki potencjał.

Dlaczego my?

Zobacz, co mówią o nas nasi klienci

Potrzebujesz pełnego wsparcia dla swojego salonu?

Umów się z nami na konsultację i zamów bezpłatną wycenę współpracy.
Zero zobowiązań!

    Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny i mailowy w celu odbycia bezpłatnej konsultacji i przesłania wyceny oraz na dołączenie do newslettera. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.