Copywriting

Chcesz zdobywać więcej klientów przez stronę internetową, landing page, sklep online lub social media?

Cała zabawa w marketing sprowadza się do jednego: odpowiednich słów, które zamienią Twojego potencjalnego klienta w prawdziwego klienta. Napiszemy je dla Ciebie.

Najpowszechniejszy błąd, jaki popełniają przedsiębiorcy przy zamawianiu strony internetowej? Wydają krocie na kreatywne, szybkie i nowoczesne strony, a oszczędzają na tekstach. W końcu „każdy głupi umie pisać…”.

Efekt? Najczęściej śmieszny – teksty są mdłą kalką przepisaną od konkurencji. To tak, jakby zainwestować w dziesiątki szkoleń ze sprzedaży, a na spotkanie z klientem pójść bez spodni.

Teksty są Twoim sprzedawcą...

...i tylko od Ciebie zależy, czy dobrym.

Co robimy?

Zobacz, jakie teksty możemy dla Ciebie napisać

Zaufali nam

Nasz zespół

Kto za to odpowiada?

Copywriter

W naszym zespole znajdziesz copywriterów, którzy są ekspertami w trzech najważniejszych typach copywritingu – sprzedażowym, kreatywnym i SEO. Łącząc te trzy aspekty, tworzymy teksty, które są świeże, rozgrzewają klientów do czerwoności i sprawiają, że Twoja marka poszybuje w górę w wynikach wyszukiwań Google.

Ekspert od stron internetowych

Samo napisanie dobrego tekstu sprzedażowego nie wystarczy. Trzeba połączyć go z wiedzą o UX, czyli o tym, w jaki sposób zaprezentować treści na stronie czy w opisie produktu, by klienci chcieli je czytać. Dlatego w przypadku tekstów na strony internetowe lub do sklepów online copywriter współpracuje z naszym ekspertem od UX – Patrykiem Kowalczykiem.

Ekspert od kampanii reklamowych i social media

Copywriting do mediów społecznościowych i reklam rządzi się swoimi prawami. Klienci przeglądający Facebooka czy Instagrama nie poświęcą Twojej firmie więcej niż kilka sekund. Teksty muszą być krótkie, dynamiczne i w kilku zdaniach zawierać kwintesencję sprzedażowego przekazu. Dlatego nasi copywriterzy łączą siły z ekspertami od social media.

Dlaczego my?

Co nas wyróżnia?

Zobacz, co sprawia, że klienci są zadowoleni z naszych usług i tak chętnie wracają po więcej:

Analityczne podejście

Gdyby interesowało nas pisanie pięknych tekstów, poszlibyśmy w poezję. Nasze teksty to suma długiej analizy: Twoich klientów, Twojej marki, Twojej konkurencji i całego rynku. Mają sprzedawać, a nie zachwycać.

Znajomość User Experience

Długi blok tekstu? To nie przejdzie. Treści na stronę internetową, landing page czy do reklamy na Facebooku dopasowujemy do miejsca, gdzie będą umieszczone i urządzeń, z jakich korzystają Twoi klienci.

Jeden cel – sprzedaż

Niezależnie od tego, nad jakim rodzajem treści pracujemy, nasze zadanie jest zawsze niezmienne: sprawić, by Twój potencjalny klient poczuł, że wiele straci, jeśli zamknie okno przeglądarki.

Firmy, którym pomagamy

Z kim współpracujemy?

B2B i e-commerce

Z właścicielami jednoosobowych działalności, małych i średnich biznesów oraz sklepów internetowych. Czyli ze wszystkimi przedsiębiorcami, którzy sami nie są copywriterami.

Rebranding

Z właścicielami biznesów, którzy z planują rebranding i szukają nowej nazwy lub charakteru dla swojej marki. Stworzymy głos brandu, dzięki któremu klienci Cię zapamiętają.

Nowe firmy

Ze wszystkimi, którzy startują z biznesem i szukają dla niego nazwy, tworzą stronę internetową, wprowadzają produkty do sklepu albo nie wiedzą, co wpisać do zakładki „o nas”.

Branża beauty

Właściciele salonów urody, klinik medyczny estetycznej i marek beauty znajdą u nas ofertę dedykowaną: profesjonalne opisy zabiegów w różnych językach oraz treści na strony firmowe.

Branża szkoleniowo - doradcza

Jeśli jesteś szkoleniowcem i zarabiasz na swojej wiedzy, pomożemy Ci mówić do klientów językiem korzyści – tak, by natychmiast zapisywali się na Twoje kursy.

Jak się z nami pracuje?

Zobacz, jak przebiega współpraca w zakresie copywritingu lub namingu:

1

Konsultacja

Pierwsza rozmowa telefoniczna lub kontakt mailowy, na której zbierzemy informacje o tym, czego potrzebujesz lub doradzimy najlepsze rozwiązania.

2

Oferta

Przygotowujemy propozycję dalszych działań, a następnie przedstawiamy Ci ofertę, podpisujemy umowę i ustalamy terminy.

3

Działanie

Przesyłamy Ci plik ze szczegółowymi pytaniami na temat Twojej firmy, produktów, konkurencji i klientów. Następnie pracujemy nad tekstami.

4

Wynik

Po akceptacji tekstów lub wyborze nazwy (w przypadku namingu), możemy przekazać projekt do kolejnych działów (np. reklamy lub programistów).

Dlaczego my?

Opinie naszych klientów

Potrzebujesz tekstów reklamowych?

Umów się na BEZPŁATNĄ konsultację.
Kliknij i zamów błyskawiczną wycenę współpracy.

Potrzebujesz czegoś więcej?

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Zobacz, z jakich jeszcze usług korzystają firmy podobne do Twojej:

Strony internetowe, strony lądowania, landing page

Strony internetowe

Nowoczesna strona internetowa spójna ze sprzedażowymi tekstami.

Media społecznościowe

Samo pisanie nie wystarcza – my zajmujemy się pełną komunikacją.

Kampanie reklamowe

Reklamy Google Ads i Paid Social kierowane na Twoich klientów.

Szukasz czegoś innego?

Porozmawiajmy! Pomagamy we wszystkim, co związane z biznesem.