Realizacje wideo

Twoi klienci dzielą się na dwa rodzaje: na tych, którzy czytają ofertę oraz na tych, którzy tego nie robią. Jak docierać do tych drugich? Za pomocą kreatywnych filmów.

Klipy reklamowe, wideo branding, kursy w formie wideo ­– postaw na najskuteczniejsze narzędzie marketingowe!

Do niedawna mówiło się, że marketing wideo to przyszłość. Przyszłość właśnie nadeszła. Wyniki badań nie pozostawiają złudzeń.

Reklamy wideo na Facebooku generują większy ruch na profilu. Posty wideo zwiększają zasięg organiczny. Umieszczenie wideo na stronie internetowej generuje więcej zapytań o ofertę. Dodanie wideo do newslettera znacząco podnosi liczbę kliknięć w link. Kursy w formie wideo sprzedają się lepiej niż zwykłe PDF.

Zaplanuj strategię wideo marketingu i...

...bądź o krok przed konkurencją!

Co robimy?

Zobacz, co możemy dla Ciebie nakręcić

Zaufali nam

Nasz zespół

Kto za to odpowiada?

Ekspert od marketingu

Podczas pierwszej konsultacji będziesz kontaktować się bezpośrednio z Patrykiem Kowalczykiem, czyli właścicielem agencji. To on prowadzi wstępne rozmowy i ustala z klientami ich oczekiwania, a następnie przekazuje projekt ekspertowi wideo lub tworzy wcześniej strategię wideo (jeśli nie wiesz, w które typy wideo powinieneś zainwestować).

Ekspert od wideo

Mamy w zespole doświadczonego eksperta od produkcji i montażu klipów reklamowych oraz wizerunkowych. Co go wyróżnia? Połączenie kreatywności z wiedzą o biznesie. Taki miks sprawia, że Twoje filmy nie będą tylko ładnymi obrazkami, ale ważnym elementem zaplanowanej strategii marketingowej.

Ekspert od kampanii reklamowych i social media

Nasi specjaliści od kampanii reklamowych oraz komunikacji w mediach społecznościowych znają ten biznes od podszewki. Dlatego przy projektach wideo do reklam i social media gotowe materiały przekazujemy im do dalszej dystrybucji i promocji (jeśli zdecydujesz się na tę usługę).

Dlaczego my?

Co nas wyróżnia?

Zobacz, co sprawia, że klienci są zadowoleni z naszych usług i tak chętnie wracają po więcej:

Strategiczne podejście

Nie jesteśmy artystami, którzy wystawiają się na filmowych festiwalach czy wzruszają do łez. Jesteśmy ekspertami od wideo marketingu – to, co tworzymy, ma przynieść konkretny efekt dla Twojej firmy: wizerunkowy lub sprzedażowy.

Znajomość platform społecznościowych

W przypadku mediów społecznościowych możesz być pewien jednego – zmieniają się dynamicznie. Aby nakręcić wideo na Facebooka czy Instagrama, trzeba znać aktualne wymagania platform. My je śledzimy na bieżąco.

Nowoczesny sprzęt i oprogramowanie

Nie przestajemy inwestować w sprzęt i profesjonalne oprogramowanie do postprodukcji. Cały czas inwestujemy też w nasze umiejętności – pomimo doświadczenia stale uczymy się sztuki wideo marketingu.

Firmy, którym pomagamy

Z kim współpracujemy?

B2B i e-commerce

Z freelancerami, właścicielami jednoosobowych działalności, małych i średnich biznesów oraz sklepów internetowych. Tworzymy zarówno klipy reklamowe, jak i wideo branding.

Rebranding

Z właścicielami biznesów, którzy z planują rebranding. Za pomocą krótkiego wideo potrafimy zwykłą firmę dostępną dla każdego zmienić w prestiżową markę premium.

Nowe firmy

Ze wszystkimi, którzy właśnie startują z biznesem i chcą konkurować z branżowymi wyjadaczami. Część z nich zapewne boi się inwestować w wideo – To Twoja szansa.

Branża beauty

Właściciele salonów urody, klinik medyczny estetycznej i marek beauty znajdą u nas ofertę skrojoną na miarę. Nagramy reklamę salonu lub sfilmujemy zabieg, a nawet cały kurs beauty.

Branża szkoleniowo - doradcza

Jeśli chcesz zarabiać na swojej wiedzy, zamów u nas kompleksową usługę produkcji wysokiej jakości interaktywnych kursów wideo.

Jak się z nami pracuje?

Zobacz, jak przebiega współpraca w zakresie copywritingu lub namingu:

1

Konsultacja

Pierwsza rozmowa telefoniczna, na której zbierzemy informacje o tym, czego potrzebujesz lub sami zaproponujemy Ci skuteczne rozwiązania wideo.

2

Ustalenia

Zdjęcia zazwyczaj trwają jeden dzień. Wcześniej przedstawimy Ci rozpiskę kolejności ujęć oraz listę listy rzeczy, które musisz przygotować.

3

Działanie

Nakręcenie materiałów, postprodukcja (czyli montaż), a następnie przedstawienie Ci efektów naszej pracy.

4

Efekt

Po zatwierdzeniu projektu, wszystkie pliki przesyłamy Ci w formacie MP4 i przekazujemy do kolejnych działów agencji (jeśli zamawiasz też inne usługi).

Potrzebujesz wideo dla swojej firmy?

Umów się na BEZPŁATNĄ konsultację.
Kliknij i zamów błyskawiczną wycenę współpracy.

Potrzebujesz czegoś więcej?

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Zobacz, z jakich jeszcze usług korzystają firmy podobne do Twojej:

Strony internetowe, strony lądowania, landing page

Strony internetowe

Nowoczesna strona internetowa, na której zamieścisz wideo.

Media społecznościowe

Zajmiemy się dystrybucją wideo na kanałach social media.

Kampanie reklamowe

Wykorzystamy wideo do reklam Google Ads i Paid Social.

Szukasz czegoś innego?

Porozmawiajmy! Pomagamy we wszystkim, co związane z biznesem.