Projektowanie graficzne

Od kreatywnego pomysłu, przez strategię, aż po kreację – budujemy widoczne brandy, których nie da się pomylić z konkurencją.

Potrzebujesz kompleksowej identyfikacji wizualnej z logo lub pojedynczy projekt graficzny? Działamy na każdą skalę.

Dlaczego Coca-Colę łączymy z kolorem czerwonym, a Apple z nagryzionym owocem?

Odpowiada za to identyfikacja wizualna, czyli obrazy, z którymi kojarzymy daną markę – logo, kolory, „czcionki”, wygląd ulotek, strony internetowej i reklam, firmowe gadżety, billboardy czy wystrój biura.

Bez nich firma to tylko firma.

Z nimi firma staje się marką.

Co robimy?

Zobacz, w czym możemy Ci pomóc

Potrzebujesz logo lub innych grafik?

Umów się na BEZPŁATNĄ konsultację. Kliknij i zamów błyskawiczną wycenę współpracy.

Zaufali nam

Dlaczego my?

Co wyróżnia nasze projekty?

Zobacz, co sprawia, że klienci są zadowoleni z naszych usług i tak chętnie wracają po więcej:

Strategiczne podejście

Działamy w oparciu o Twoich klientów, branżę oraz konkurencję. Nie tworzymy projektów wedle własnych upodobań. Jeśli zajdzie taka potrzeba, powiemy Ci, że zaproponowana przez Ciebie koncepcja się nie sprzeda. 

Kreatywność

Nie idziemy w ilość – a jakość. Nie zarzucamy naszych grafików wieloma projektami jednocześnie. Dopasowujemy się do ich harmonogramów i tempa pracy. Tylko wtedy mogą działać kreatywnie.

Pełne dopasowanie

Dysponujemy wieloma utalentowanymi projektantami graficznymi i żonglujemy projektami tak, by dopasować je do ich umiejętności, doświadczenia oraz upodobań. Lubią to, co robią i robią to dobrze.

Firmy, którym pomagamy

B2B i e-commerce

Z właścicielami jednoosobowych działalności, małych i średnich biznesów oraz sklepów internetowych. Wszystkimi, którzy wiedzą, że świetne grafiki działają jak magnes na klientów. 

Rebranding

Z właścicielami biznesów, którzy planują całkowity rebranding firmy. W porozumieniu z naszym strategiem stworzymy dla Twojej firmy nowy system identyfikacji wizualnej.

Nowe firmy

Ze wszystkimi, którzy właśnie startują z biznesem i mają świadomość, że odpowiednie logo, brandowe kolory czy dopasowane grafiki wpływają na to, jakich klientów będą przyciągać.

Branża beauty

Właściciele salonów urody, klinik medyczny estetycznej i marek beauty znajdą u nas ofertę skrojoną na miarę. Pełna identyfikacja wizualna, pojedyncze projekty graficzne i wiele innych.

Branża szkoleniowo - doradcza

Mamy ogromne doświadczenie w pracy ze szkoleniowcami. Jeśli zarabiasz na swojej wiedzy, jesteś coachem lub prowadzisz firmę szkoleniową, mamy dla Ciebie ofertę specjalną.

Nasz zespół

Kto za to odpowiada?

Opiekun klienta

Podczas pierwszej konsultacji będziesz się kontaktować bezpośrednio z Patrykiem Kowalczykiem – właścicielem agencji. To on prowadzi wstępne rozmowy i ustala z klientami ich oczekiwania, a następnie przekazuje projekt odpowiednim grafikom w zależności od branży, stylu oraz typu grafik, w których się specjalizują.  

Projektant graficzny

Przeprowadziliśmy surową selekcję projektantów graficznych. Dzięki temu mamy pewność, że to, co robią, to praca na absolutnie najwyższym możliwym poziomie. W naszym zespole mamy zarówno ekspertów od pełnej identyfikacji wizualnej i logo, specjalistów od projektów graficznych, jak i prawdziwych wymiataczy w kreatywnej reklamie zewnętrznej.

Strateg

Jeśli na etapie pierwszych ustaleń z grafikami nie do końca wiesz, czego oczekujesz od swojego logo czy identyfikacji wizualnej, możesz skonsultować się z naszym strategiem. On pomoże Ci ustalić, w którym kierunku warto pójść z projektami graficznymi – w zależności od tego, czy chcesz pozycjonować się jako marka premium, marka kobieca, marka dla mężczyzn itp.

Jak się z nami pracuje?

Zobacz, jak przebiega współpraca przy projektach graficznych:

1

Konsultacja

Pierwsza rozmowa telefoniczna, na której zbierzemy informacje o tym, czego potrzebujesz i jaki efekt chcesz osiągnąć.

2

Oferta

Przygotowujemy propozycję dalszych działań i przedstawimy konkretną ofertę. Jeśli nie wiesz, czego chcesz, pomożemy w wyborze rozwiązań.

3

Działanie

Ustalimy harmonogram pracy i termin wykonania. Pozostaniemy z Tobą w kontakcie, by na bieżąco konsultować ostatnie szczegóły dotyczące projektu.

4

Wynik

Przedstawimy efekty naszej pracy, a po zatwierdzeniu projektów prześlemy Ci wszystkie pliki źródłowe lub materiały do druku.

Potrzebujesz kreatywnych projektów graficznych?

Umów się na BEZPŁATNĄ konsultację.

Potrzebujesz czegoś więcej?

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Zobacz, z jakich jeszcze usług korzystają firmy podobne do Twojej:

Strony internetowe, strony lądowania, landing page

Strony internetowe

Nowoczesna strona internetowa dopasowana do identyfikacji wizualnej.

Sklep internetowy, sklep online

Sklepy internetowe

Wygodny w nawigacji sklep online o spójnej kolorystyce i charakterze.

Naming

Kilka propozycji chwytliwych nazw dla firmy, produktu lub usługi.

Szukasz czegoś innego?

Porozmawiajmy! Pomagamy we wszystkim, co związane z biznesem.