Media Społecznościowe

  • Ile postów tygodniowo należy dodawać?
  • Kiedy jest najlepsza godzina na publikację na Instagramie?
  • Co wrzucać na Facebooka, by mieć więcej zapytań?

Odpowiedź brzmi: to zależy. Bez przemyślanej strategii nigdy nie zobaczysz efektów. A Twoje media społecznościowe będą po prostu zbiorem postów. My robimy to inaczej.      

Media społecznościowe są trochę jak bazar – każdy sprzedawca chce nas przyciągnąć pod swój stragan, a potem wcisnąć „najlepsze” warzywa. Wiesz co? Na takie warzywa większość klientów ma alergię.

Najlepiej sprzedają ci, którzy nie muszą niczego wciskać. Prowadzą dialog, są profesjonalni, pytają klientów o to, co lubią. A na końcu… prowadzą ich prosto do zakupu.

Social media świetnie sprzedają – ale bombardowanie ludzi przypadkowymi postami już od dawna nie działa.

Tworzymy strategię, zdobywamy klientów, analizujemy efekty, wysyłamy raporty.

 

Oferujemy pełen pakiet prowadzenia social media.

Co robimy?

Zobacz, w czym możemy Ci pomóc

Chcesz mieć profile w social media,
które będą napędzać sprzedaż?

Umów się na BEZPŁATNĄ konsultację. Kliknij i zamów błyskawiczną wycenę współpracy.

Zaufali nam

Nasz zespół

Kto za to odpowiada?

Specjalista od mediów społecznościowych

To osoba, która prawie 24 godziny na dobę spędza na Instagramie, YouTube i Facebooku. Śledzi każdą nowinkę w social media, zna każdy trend, testuje każdą nową funkcję i jest na bieżąco ze wszystkimi zmianami algorytmu (a umówimy się, algorytm zmienia się cały czas). To ona będzie odpowiedzialna za prowadzenie Twojego profilu.

Projektant graficzny

Czy wiesz, jaki procent tekstu na grafikach reklamowych dopuszcza Facebook? On wie. Aby tworzyć ciekawe i kreatywne grafiki do mediów społecznościowych nie wystarczy po prostu być grafikiem. Trzeba znać wymagania techniczne każdej z platform, a także wiedzieć, jak tworzyć projekty, które świetnie wyglądają na smartfonach.

Copywriter

Copywriting do mediów społecznościowych różni się od klasycznych tekstów na strony sprzedażowe czy opisów produktów. Musi budzić emocje, przyciągać uwagę, angażować do dyskusji, poruszać wyobraźnię lub doprowadzać do sprzedaży – a wszystko to zależne jest od typu publikowanego posta. Nasi copywriterzy czują się w tym jak ryby w wodzie.

Ekspert od kampanii reklamowych

Jest jednocześnie strategiem i analitykiem. Właśnie dlatego nasze reklamy na Facebooku, Instagramie czy LinkedInie są takie skuteczne – nasz ekspert nie tylko spędza długie godziny na zbudowaniu możliwie najbardziej precyzyjnej grupy docelowej. Analizuje też istniejące reklamy i optymalizuje je, czyli pilnuje, by Twoje pieniądze wydawały się jak najlepiej.

Dlaczego my?

Co nas wyróżnia?

Zobacz, co sprawia, że klienci są zadowoleni z naszych usług i tak chętnie wracają po więcej:

Strategiczne podejście

Zanim zaczniemy pracę nad postami, robimy analizę Twojego biznesu i dotychczasowej komunikacji, a potem tworzymy strategię: liczbę publikowanych postów, sposób komunikacji, wygląd grafik, język i wiele innych.

Koncentracja na sprzedaży

Wielu specjalistów od social media zapomina, że na Facebooku czy Instagramie nie chodzi o to, by tworzyć najbardziej kreatywne posty czy kolekcjonować polubienia. Koniec końców zawsze chodzi o efekty sprzedażowe. A my takie dostarczamy.

Bez skomplikowanych raportów

Wiemy, jakie tricki stosują agencje, by zmylić klientów i ukryć w raportach marne efekty. Nie będziemy mydlić Ci oczu. Jeśli coś nie działa, to najpierw sprawdzamy dlaczego, a potem to zmieniamy.

Firmy, którym pomagamy

Z kim współpracujemy?

B2B

Z właścicielami jednoosobowych działalności, małych i średnich biznesów oraz sklepów internetowych. Prowadzimy profile firmowe dla przedsiębiorców, którzy chcą ruszyć sprzedaż.

Rebranding

Z właścicielami biznesów, którzy z planują rebranding i poszukują specjalistów od budowania kompleksowej strategii komunikacji w social media. Takiej, która wyrwie klientów z butów.

Nowe firmy

Ze wszystkimi, którzy właśnie startują z biznesem i chcą od początku prowadzić spójną komunikację z potencjalnymi klientami. W końcu pierwsze wrażenie robimy tylko jeden raz.

Branża beauty

Właściciele salonów urody, klinik medyczny estetycznej i marek beauty znajdą u nas ofertę skrojoną na miarę. Nasi eksperci mają ogromne doświadczenie w pracy dla branży beauty.

Branża szkoleniowo - doradcza

Jeśli chcesz zarabiać na swojej wiedzy, powinieneś budować wizerunek specjalisty i zaufanie klientów. Media społecznościowe sprawdzają się tu idealnie. Pomożemy Ci w tym.

Jak się z nami pracuje?

Zobacz, jak przebiega współpraca w zakresie tworzenia stron internetowych:

1

Konsultacja

Pierwsza rozmowa telefoniczna, na której zbierzemy informację o tym, czego potrzebujesz i przeanalizujemy Twoje profile (jeśli je wcześniej prowadziłeś).

2

Oferta

Po przedstawieniu oferty wybierasz jeden z naszych pakietów cenowych (koszt zależy od liczby postów). Następnie przekazujesz nam dostępy do kont.

3

Efekty

Gotowe posty przesyłamy raz w miesiącu za pomocą harmonogramów komunikacji. Kiedy je zatwierdzisz, planujemy je do publikacji.

4

Efekt

Przesyłamy link do gotowej strony. Możemy dokonać drobnych zmian na Twoje życzenie. Na tym możesz zakończyć współpracę lub zamówić stałe wsparcie.

Dlaczego my?

Opinie naszych klientów

Potrzebujesz wsparcia ekspertów od mediów społecznościowych?

Umów się na BEZPŁATNĄ konsultację.

Potrzebujesz czegoś więcej?

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Zobacz, z jakich jeszcze usług korzystają firmy podobne do Twojej:

Social media ads

Reklamy na Facebooku, Instagramie, YouTube i LinkedInie.

Realizacje wideo

Wideo dostosowane do wymagań platform społecznościowych.

Konsultacje biznesowe

Poza social media tworzymy też strategie dla całych biznesów.

Szukasz czegoś innego?

Porozmawiajmy! Pomagamy we wszystkim, co związane z biznesem.