Patryk Kowalczyk Creative Agency
Strategia. Koncepcja. Sukces.

Jesteśmy grupą zapalonych wielbicieli potężnego narzędzia, jakim jest internet. Każdy z nas dokłada tu swoją cegiełkę i jest ekspertem w nieco innej dziedzinie. Razem pomogliśmy już setkom właścicieli małych oraz średnich biznesów w budowaniu ekstremalnie silnych marek.

Kim jesteśmy?

Poznaj nasz zespół

Zobacz, jakich specjalistów mamy w teamie.

Stratedzy biznesowi

Współpracujemy z trenerką biznesową, która od kilkunastu lat wspiera polskich przedsiębiorców w budowaniu pozycji na rynku.

Eksperci od stron internetowych

Od ponad 10 lat tworzymy responsywne, szybkie, przejrzyste, nowoczesne i proste w obsłudze strony internetowe i sklepy online.

Eksperci od reklamy

Mamy w zespole wykwalifikowanych specjalistów od Google Ads i Paid Social, którzy konfigurują reklamy w oparciu o skuteczną strategię.

Specjaliści od social media

Nasi eksperci od mediów społecznościowych są na bieżąco z każdą nowinką, trendem czy zmianą algorytmu Facebooka i YouTube’a.

Projektanci graficzni i twórcy wideo

Utalentowani projektanci graficzni i eksperci od produkcji wideo odpowiadają za to, by marki naszych klientów wyróżniały się z tłumu.

Strategia.

Bez odpowiedniej strategii biznesowej, sprzedażowej, cenowej, marketingowej i wizerunkowej nie da się zbudować silnych filarów dobrze prosperującej firmy. Wszystko musi tu współgrać niczym w dobrze naoliwionej maszynie. Jeśli więc zgłosisz się do nas po stronę internetową czy Google Ads, a my zauważmy, że Twój biznes kuleje jeszcze na etapie strategii, poinformujemy Cię o tym. Po co maskować skutki, skoro można wyleczyć przyczynę?

Koncepcja.

Strategia to jedno, ale proces jej wdrażania to drugie. Jeśli decydujesz się na kompleksowe wsparcie agencji, działamy zespołowo, żeby dostarczyć Ci możliwie najlepsze rezultaty. Jak to wygląda w praktyce? Niezależnie od tego, czy pracujemy aktualnie nad sprzedażowym landing page’em, komunikacją na Instagramie czy filmem do reklamy na YouTube, wspólnie szukamy najbardziej kreatywnych i najskuteczniejszych rozwiązań.

Sukces.

Wszystkie nasze działania mają jeden jasno określony cel – zwiększyć Twoje zyski. Nieważne, czy zamawiasz stronę internetową, reklamy na Facebooku, logo, billboard czy teksty do mailingu. Nie będziemy popisywać się nieprzeciętnymi umiejętnościami graficznymi czy pisaniem poetyckich tekstów. Jeśli coś jest ładne, a nie przynosi konwersji, to znaczy, że jest nieskuteczne. W biznesie nie chodzi o to, żeby zachwycać, ale o to, by sprzedawać.

Nasi klienci

cenią w nas najbardziej

Po pierwsze

Ludzkie podejście

W końcu nic nie denerwuje klientów bardziej niż brak odpowiedzi na maila czy używanie technicznego żargonu.

Po drugie

Wiedzę, którą umiemy przekazać

Jeśli coś ich niepokoi lub po prostu ciekawi, z zawsze przyjemnością tłumaczymy zawiłości świata internetu i biznesu.

Po trzecie

To, że zawsze jesteśmy

Gdy ich strona przestanie działać lub pojawi się inny nagły problem, zawsze mogą na nas polegać.

Po czwarte

Umiejętność czytania w myślach

Jeśli nie do końca wiedzą, o co im chodzi albo czego potrzebują, zawsze wiemy, co doradzić i mamy dla nich rozwiązanie.

Dlaczego my?

Zobacz, co mówią o nas nasi klienci

Uważasz, że się dogadamy?

Umów się z nami na krótką konsultację i zamów bezpłatną wycenę wybranych działań marketingowych. Zero zobowiązań.